Kuvings C9500

Nauja prekė

Kuvings

445,00 € su PVM

Lėtaeigė sulčiaspaudė, balta spalva

Detaliau

Atnaujinta Kuvings C9500 lėtaeigė sulčiaspaudė
Patobulintas sulčių spaudimo sraigtas ir dubuo leidžia spausti tyresnes, šilkinines sultis. Paprastesnis surinkimas ir valymas, bei sumažintas garsas ir vibracija.

Šiuolaikiška lėtaeigė sulčiaspaudė
Kuvings Silent Juicer sulčiaspaudė – šiuolaikiška bei universali lėtaeigė sulčiaspaudė, sukurta visiems jūsų poreikiams! Silpnumas ir nuovargis – tai vitaminų trūkumo pasekmė, todėl būtina stiprinti organizmą, o pats skaniausias ir maloniausias būdas tai daryti – gerti šviežiai spaustas sultis.

60 apsisukimų per minutę
Įprastinės, centrifūgos principu veikiančios sulčiaspaudės, kurios sukasi 3000 – 15000 apsisukimų per minutę greičiu, sunaikina vertingus fermentus ir vitaminus, sultys oksiduojasi. Tuo tarpu su lėtaeige sulčiaspaude didelis efektyvumas pasiekiamas unikaliu sulčių spaudimo metodu, kuomet apsisukama 60 kartų per minutę greičiu, spaudžiamos sultys mažiau sąveikauja su oru, ko pasekoje apsaugoma nuo žalingo oksidacijos proceso.

Gali išspausti dvigubai daugiau sulčių
Kuvings Silent Juicer sulčiaspaudė gali išspausti dvigubai daugiau sulčių nei su tradicine, centrifūgine sulčiaspaude iš tokio pat kiekio vaisių ar daržovių. Išgausite 100 proc. natūralias sultis nesuskaitydami maistinių medžiagų!

Tylus veikimas
Kuvings Silent Juicer sulčiaspaudė veikia tyliai, tad garsas, spaudžiant sultis, nesukels jokio diskomforto.

Dviejų pakopų apsauga!
Net ir vaikai galės lengvai išsispausti sau sulčių.

Pagaminta iš patikimų medžiagų
Korpusas ir kitos detalės yra be bisfenolio A (free BPA). Tad galite būti tikri, jog sulčių spaudimas nepakenkia išspaustoms sultims ar net jums patiems.

Itin lengvas valymas!
Uždarius „Smart Cap“ dangtelį ir įpylus į sulčiaspaudę vandens – vykdomas momentinis praplovimas, tad norint pakeisti spaudžiamus ingredientus, nereikia perplauti visos sulčiaspaudės. Taip pat į sulčiaspaudę įmontuotas sukamasis silikoninis šepetėlis, kuris veikiant sulčiaspaudei valo sulčių spaudimo indą ir taip neleidžia užsikimšti sietelio angelėms. Prie sulčiaspaudės pridėtas sukamasis šepetys valo sietelį ir užtikrina, jog jame neužsiliktų spaudžiamų ingredientų likučių. Į komplektą įeina ir valymo šepetėlis, su kuriuo galėsite pravalyti visas sulčiaspaudės dalis.

Plati dėtuvė – net 7,5 cm
Plati, net 7,5 cm pločio dėtuvės anga leidžia į sulčiaspaudę dėti nesmulkintus vaisius bei daržoves. Tai taupo jūsų laiką ir nesukelia jokio vargo! Kūgio formos sraigtas greičiau „paima“ produktus, kas užtikrina kur kas mažesnį sulčiaspaudės strigimą.

Universali
Su šia sulčiaspaude galima spausti:
• Daržoves (bulves, morkas, burokėlius…);
• Vaisius (obuolius, ananasus, vyšnias…);
• Riešutus (kokosus, žemės, anakardžius…);
• Pupeles (sojas, žirnius, lęčius…);
• Žolinius augalus (dilgeles, mėtas, petražoles…);
• Daigus (saulėgrąžų, linų, kviečių…).

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kuvings C9500

Kuvings C9500

Lėtaeigė sulčiaspaudė, balta spalva

30 kitos prekės kategorijoje
Product successfully added to the product comparison!