Electrolux EGT6647LOK

Nauja prekė

Electrolux

395,00 € su PVM

Dujinė kaitlentė

Detaliau

Dujinė kaitinimo plokštė (K-juodo stiklo), 60 cm pločio, 4 "Flush" dujiniai degikliai, ketaus laikikliai, automatinis liepsnos uždegimas, apsauga nuo dujų išsiliejimo.
 

Profesionalus būdas gaminti, naudojant minimalų energijos kiekį 
Degiklis „Vertical Flame“ suteikia jums galimybę kepti, kepinti riebaluose, virti ir lėtai virinti taip pat efektyviai kaip tai daro virtuvės šefai. Jis maksimaliai sumažina šildymo nuostolius, leisdamas taupyti energiją.
Dujų galia sutinka stiklo grožį 
Ši aptaki stiklo kaitlentė su dujiniais degikliais derina dujų liepsnos tikslumą ir efektyvumą su blizgia, elegantiška ir lengvai valoma stiklo keramika – unikalus dizaino potyris.
Didesnis kaitinimo plotas
Galite naudoti įvairių dydžių puodus ir keptuves su šiuo naujovišku degiklių išdėstymu, padidinančiu kaitlentės kaitinimo plotą. Puikus sprendimas, kai tenka gaminti bet kuriai didžiajai progai.
Praktiškas sprendimas dvasios ramybei atgauti
Jeigu liepsna netyčia užgęsta, šios viryklės naujoviška technologija tai aptinka ir automatiškai atjungia dujas.
Tvirta, ilgaamžė atrama kaskart ruošiant valgį
Ši dujinė viryklė pasižymi aukštos kokybės ketaus atramomis prikaistuviams. Naudodami tokias tvirtas atramas, ilgai turėsite tvirtą ir stabilų pagrindą maisto gaminimui.
Automatinis kaitlentės liepsnos uždegimas – galite pradėti neatidėliodami
Sumaniai suderinus kaitinimo valdymo ir uždegimo funkcijas, valdovas vienu spaudžiamu ir sukamu mygtuku, galite akimirksniu uždegti viryklę ir tuoj pat pradėti gaminti.  

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Electrolux EGT6647LOK

Electrolux EGT6647LOK

Dujinė kaitlentė

30 kitos prekės kategorijoje
Product successfully added to the product comparison!