Electrolux EBC54524OZ

Nauja prekė

Electrolux

Integruojamas kavos aparatas

Detaliau

Montuojamas pilnai automatinis kavos virimo aparatas su kapučinatoriumi, sensorinis valdymas, daugiafunkcinis elektroninių parodymų ekranėlis su pasirenkamomis kalbomis, kelių puodelių paruošimo vienu metu funkcija su specialiu termosu, 5 kavos stiprumo lygiai, reguliuojama kavos temperatūra, lengvai išimama 1,8 l vandens talpykla, kavamalės talpykla 220 g, 2 šildytuvai, 15 barų slėgis, automatinis nukalkinimas ir išsijungimas, nišos aukštis 38 cm.

Individualus ištaigos akcentas, derantis prie kitų prietaisų
Šis kompaktiškas, integruotas kavos aparatas – asmeninis ištaigos akcentas jūsų virtuvėje. Jis puikiai derės prie kitų jūsų prietaisų.
Intuityvus būdas ruošti kavą pagal savo skonį
Šiais jutikliniais mygtukais greitai pasirinksite nuostatas savo mėgstamai kavai paruošti. LCD ekrane bus patvirtinti jūsų pasirinkimai ir pranešta, kai puodelis kavos bus pagamintas.
Mėgaukitės kava visi kartu – paruoškite kavą visiems vienu metu
Šiame terminiame kavos inde galite išvirti šviežios, ką tik paruoštos kavos net šešiems žmonėms. Atsisėskite ir atsipalaiduokite prie kavos puodelio visi kartu.
Lengviausias būdas paruošti kapučino kavą lyg iš kavinės
Kai tik panorėsite kapučino kavos lyg iš kavinės, paspauskite šį kapučino mygtuką. Gauti profesionalų skonį beveik taip pat lengva kaip ir mėgautis pačia kapučino kava.
Kiekvieną puodelį paruoškite pagal savo nuotaiką
Kad ir kokia būtų jūsų nuotaika, šis kavos aparatas gali paruošti ją atitinkantį kavos puodelį. Pasirinkite „espresso“, įprasto ir didelio dydžio.
Išvaizda, kuri visada prilygsta geram kavos skoniui
Šio kavos aparato nerūdijančiojo plieno paviršius turi dangą, ant kurios nelieka pirštų atspaudų. Jis išliks švarus, blizgantis ir nuostabiai atrodantis, be jokių lipnių pirštų atspaudų.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Electrolux EBC54524OZ

Electrolux EBC54524OZ

Integruojamas kavos aparatas

30 kitos prekės kategorijoje
Product successfully added to the product comparison!